Wtorek, 2018-11-13, 2:24 AMGłówna | Rejestracja | Wejdź

Menu witryny

Kategorie sekcji

Wyszukiwanie

Formularz logowania

Nasza sonda

Oceń moją witrynę
Suma odpowiedzi: 7

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Artykuły
Główna » Artykuły » Moje artykuły

Liposukcja - czyli usuwanie zbędnego tłuszczyku.

Liposukcja.


Liposukcja chirurgiczna czy ultradźwiękowa - co wybrać ???

zabiegi odchudzające Kielce


Każda liposukcja ma swoje wady jak i zalety. Jedna i druga ma za zadanie usunąć zbędną tkankę tłuszczową z okolic ciała, w których jest nam ona nie potrzebna bądź uważamy, iż jest jej tam za dużo. Liposukcja chirurgiczna to najzwyklejsza w świecie operacja,w wyniku której poprzez niewielkie nacięcia wprowadzana jest sonda, połączona z aparatem ssącym. Poruszając ją w różnych kierunkach chirurg precyzyjnie usuwa kolejne warstwy tkanki tłuszczowej redukując jej nadmiar i modelując poszczególne okolice ciała. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozie, bądź znieczuleniu miejscowym, w zależności od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi. Konieczna jest również wizyta w szpitalu i pobyt na oddziale. Plusem jest to, że jest to jeden zabieg i daje lepsze efekty jak liposukcja ultradźwiękami. Co do liposukcji ultradźwiękowej to :
Liposukcja ultradźwiękowa różni się od tradycyjnej liposukcji tym, że nie narusza integralności skóry.
W związku z czym możemy korzystać z niej w dowolnym i wygodnym dla nas czasie. Nie działa ona tak silnie i potrzeba tu serii zabiegów aby zobaczyć efekty. Zabieg jest jednak bezbolesny i bezinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji jak np. po zabiegu chirurgicznym pobytu w klinice na oddziale. Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej czujemy się normalnie i możemy od razu wracać do swoich zajęć. Metoda to prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych co redukuje ich ilość. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny usuwane są z organizmu na kilka sposobów - poprzez gruczoły potowe, układ limfatyczny i naczyniowy. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Zarówno jeden jak i drugi zabieg liposukcji pozwala usunąć nadmiar tłuszczu z obszarów bioder, pośladków, ud, pleców, ramion, talii.

Liposukcja ultradzwiękowa to koszt ok 500-1000zł za serię zabiegów. Liposukcja chirurgiczna to koszt od 5000 - 10000zł.
 

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: StudioKosmetyczne (2017-03-19)
Wyświetleń: 41 | Tagi: liposukcja, liposukcja ultradzwiękowa, liposukcja chirurgiczna, usuwanie tłuszczu, odsysanie tłuszczu | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018 | uCoz